Świąteczna aktualizacja

Crusader2_update_22_12_14jpgWydaliśmy nową aktualizację do gry (wersja 1.0.20143) jako prezent dla naszej społeczności. Ta aktualizacja dodaje pasek zasobów oraz dodatkowe opcje dotyczące rotacji kamery. Poniżej znajduje się krótki opis wprowadzonych zmian: More

Zimowa aktualizacja już dostępna

winter_ud_polMamy zaszczyt ogłosić, że zimowa aktualizacja jest juz dostepna na Steam! Dzisiejsza aktualizacja (wersja 1.0.19990) dodaje Warsztat Steam, sześć nowych map do trybu potyczki oraz zaawansowane opcje trybu multiplayer, wliczając w to Wzmocnione mury i Podwójną wytrzymałość murów: More

Europejski turniej świąteczny

polishNadchodzi zima. Przyszedł czas na udział w turnieju Twierdzy Krzyżowiec 2, który organizowany jest przez YouTuber’a o nicku SergiuHellDragoon! Zgłoście się teraz, a w ciągu najbliższych tygodni będziecie mierzyć się z fanami Twierdzy o różnych umiejętnościach. Dla czterech najlepszych graczy przewidziane są następujące nagrody: More

Infografika oraz plany na przyszłość

infographic_screenshot

Na koniec pierwszego tygodnia po premierze gry, zespół Krzyżowca 2 zdecydował zebrać statystyki, aby przedstawić Wam najciekawsze z nich w formie infografiki. Zobaczycie tu informacja odnośnie liczby wystrzelonych zwierząt, najdłuższego pojedynku multiplayer oraz liczby zniszczonych zamków!

polish

Twierdza Krzyżowiec 2 jest dla nas bardzo ważna, więc jest to oczywiste, że będziemy ją wspierać. Będziemy wprowadzać regularne aktualizacje w ciągu najbliższych tygodni i miesięcy. Wpierw skupimy się na błędach związanych z rozgrywką, później zajmiemy się balansem w grze. Zaplanowaliśmy również wiele ciekawych aktualizacji oraz DLC, włączając w to nowych przeciwników komputerowych, klasyczne mapy z Krzyżowca 1, Warsztat Steam oraz wiele funkcji zaproponowanych przez graczy, np. opcja ‘Wzmocnione mury’.

Chcemy podziękować naszym fanom, którzy wspierali nas przez ostatnie dwa lata. Cieszymy się, że mogliśmy przywrócić ich miłość do serii i czekamy na to, co fani są w stanie zrobić – nowe mapy, filmy wideo, wspaniałe zamki. Liczymy na to, że te statystyki zapowiadają, że Krzyżowiec 2 ma przed sobą długą przyszłość; jest to coś, co chcemy Wam zapewnić.

Łatka aktualizacyjna – Wersja 1.0.19266

OVvaFL9Foa4

Wprowadziliśmy nową łatkę, która rozwiązuje najczęstsze problemy zgłaszane przez graczy. Pełna lista znajduje się poniżej. Jeżeli natrafiłeś na błąd, którego rozwiązania nie widzisz poniżej, skontaktuj się z naszą pomocą techniczną.

Tryb Multiplayer:

 • Gracze mogą zapraszać do gry swoich znajomych ze Steam.
 • Gdy gracz wychodzi z gry multiplayer lub traci połączenie, jego zamek zostanie usunięty.
 • Ekran wyszukiwania serwerów został zmieniony, dzięki czemu gracze widzą gry nie tylko ze swojego regionu, lecz również z innych pobliskich regionów.
 • Dodano przycisk ‘Pokaż gry z opóźnieniem’ do ekranu wyszukiwania serwerów, aby gracze mogli dołączać do gier z całego świata. Uwaga: gry z dalekich regionów mogą mieć wysokie opóźnienia.

Ogólne:

 • Usuwanie murów zwraca kamień do składu zapasów.
 • Usunięto możliwość stawiania pojedynczych kolumn muru za darmo.
 • Działa już wybieranie zapisów oraz map znajdujących się w folderze Dokumenty, gdy udostępniamy go sieciowo.
 • Wprowadzono poprawki do narzędzi usuwania/naprawiania za namową graczy.
 • Wprowadzono dodatkowe skróty klawiszowe (pełna lista znajduje się w instrukcji online na Steam)
 • Machiny oblężnicze stojące w miejscu warsztatu oblężniczego mogą zostać zniszczone przez łuczników.
 • Limit budynków jest teraz odpowiednio nakładany na panel budynków po śmierci lorda.
 • Naprawiono błąd w misji ‘Kerak’ (mini-kampania dostępna w przedsprzedaży), przez który gra zabierała taką samą ilość złota niezależnie od wybranego poziomu trudności. Dziękujemy wszystkim, którzy zwrócili na to uwagę!
 • Bonus do pancerza Sierżanta sztabowego został zmniejszony do 25%, wcześniej wynosił 50%.
 • Dobra wysłane i otrzymane od sojusznika są teraz poprawnie zapisywane na ekranie statystyk końcowych.
 • Poprawiono różne błędy związane z lokalizacją.

Twierdza Krzyżowiec 2 jest już dostępna!

outnowshk_pl

Dziękujemy za wspieranie nas podczas tworzenia Twierdzy Krzyżowiec 2. Jest to nasza pierwsza gra, którą wydajemy w całości sami, stworzona dzięki Waszym uwagom, sugestiom i wsparciu przez ostatnie dwa lata. Będziemy dalej wspierać Krzyżowca 2 w formie różnych aktualizacji, DLC oraz łatek zaplanowanych na następne tygodnie i miesiące.

https://www.youtube.com/watch?v=Lm6g45AmcaM

Tak jak Wy, część z nas, która pracowała nad pierwszym Krzyżowcem z 2002 roku, czekaliśmy na ten moment przez ponad 12 lat. Od pierwszego dnia prac nad tą grą, był to dla nas zaszczyt i mamy nadzieję, że gra spełni Wasze oczekiwania.

Jeśli dobrze się bawiłeś atakując przeciwników komputerowych oraz swoich znajomych w pierwszym Krzyżowcu, ta gra zapewni Ci powrót do tych wspomnień. Twierdza Krzyżowiec 2 posiada dwie kampanie, sześć szlaków potyczek, ośmiu przeciwników komputerowych, tryb kooperacji, edytor map, tryb swobodnej budowy oraz wiele map do gry multiplayer.

Nie możemy się doczekać, aż wypróbujecie to wszystko!