Infografika oraz plany na przyszłość

infographic_screenshot

Na koniec pierwszego tygodnia po premierze gry, zespół Krzyżowca 2 zdecydował zebrać statystyki, aby przedstawić Wam najciekawsze z nich w formie infografiki. Zobaczycie tu informacja odnośnie liczby wystrzelonych zwierząt, najdłuższego pojedynku multiplayer oraz liczby zniszczonych zamków!

polish

Twierdza Krzyżowiec 2 jest dla nas bardzo ważna, więc jest to oczywiste, że będziemy ją wspierać. Będziemy wprowadzać regularne aktualizacje w ciągu najbliższych tygodni i miesięcy. Wpierw skupimy się na błędach związanych z rozgrywką, później zajmiemy się balansem w grze. Zaplanowaliśmy również wiele ciekawych aktualizacji oraz DLC, włączając w to nowych przeciwników komputerowych, klasyczne mapy z Krzyżowca 1, Warsztat Steam oraz wiele funkcji zaproponowanych przez graczy, np. opcja ‘Wzmocnione mury’.

Chcemy podziękować naszym fanom, którzy wspierali nas przez ostatnie dwa lata. Cieszymy się, że mogliśmy przywrócić ich miłość do serii i czekamy na to, co fani są w stanie zrobić – nowe mapy, filmy wideo, wspaniałe zamki. Liczymy na to, że te statystyki zapowiadają, że Krzyżowiec 2 ma przed sobą długą przyszłość; jest to coś, co chcemy Wam zapewnić.