Europejski turniej świąteczny

polishNadchodzi zima. Przyszedł czas na udział w turnieju Twierdzy Krzyżowiec 2, który organizowany jest przez YouTuber’a o nicku SergiuHellDragoon! Zgłoście się teraz, a w ciągu najbliższych tygodni będziecie mierzyć się z fanami Twierdzy o różnych umiejętnościach. Dla czterech najlepszych graczy przewidziane są następujące nagrody:

Zwycięzca
• DLC z wszystkimi przeciwnikami komputerowymi
• Podpisana, fizyczna wersja gry Twierdza Krzyżowiec 2
• T-Shirt z logiem Twierdzy Krzyżowiec 2(Rozmiar M)

2 miejsce
• DLC z pierwszym przeciwnikiem komputerowym
• Podpisana, fizyczna wersja gry Twierdza Krzyżowiec 2
• T-Shirt z logiem Twierdzy Krzyżowiec 2(Rozmiar M)

Półfinaliści
• DLC z pierwszym przeciwnikiem komputerowym
• Podpisana, fizyczna wersja gry Twierdza Krzyżowiec 2
• Smycz z logiem Twierdzy Krzyżowiec 2

Aby wziąć udział musicie zgłosić się do 18 listopada do godziny 18.00 poprzez tę stronę: http://bit.ly/SC2form

Turniej rozpocznie się w poniedziałek, 24 listopada i będzie składać się z 63 meczów. Finał odbędzie się w niedzielę, 14 grudnia i będzie streamowany na żywo. Ten rozkład gier pozwala graczom na doskonalenie swoich umiejętności pomiędzy poszczególnymi meczami. Nie musicie mieszkać w Europie, aby wziąć udział, jednak mecze będą rozgrywane zazwyczaj pomiędzy 17:00 a 21:30 czasu GMT.

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 64 graczy, którzy zostaną wybrani losowo 19 listopada z puli zgłoszonych osób. Jeżeli uda się Wam dostać do turnieju, dostaniecie maila z powiadomieniem o pierwszym meczu. Wszyscy uczestnicy muszą dodać nasze konto Steam (Stronghold Crusader 2 tournament) do listy znajomych, abyśmy mogli być sędziami na meczach: http://steamcommunity.com/profiles/76561198162076898

Uwaga: Jeżeli nie uzupełnisz swojej aplikacji, nie dostosujesz się do godzin turnieju oraz nie dodasz nas do znajomych na Steam, nie będziemy mogli uznać Twojego zgłoszenia.

Pełna lista zasad turnieju znajduje się tutaj: http://bit.ly/C2Sergiu

Zwycięzcy turnieju zostaną ogłoszenie 15 grudnia. Finał będzie streamowany na żywo dzień wcześniej. Nagrania z ośmiu ostatnich gier zostaną wrzucone zarówno na nasz kanał YouTube, jak i kanał SergiuHellDragoon. Nadeszła Wasza szansa na pokonanie najlepszych lordów w Krzyżowcu 2 i zdobycie tytułu mistrza Europy!